• Jednodenní lyžařské kurzy

  Jednodenní lyžařské kurzy uvodní fotka

  Pár fotek z jednodenních lyžařských kurzů našich žáků.

  Zobrazit fotogalerii
 • Pozdrav z hor 2 - Karlov

  Pozdrav z hor 2 - Karlov uvodní fotka

  Pozdrav z hor 2 - Karlov

  Zobrazit fotogalerii
 • Vytvořme logo tísňové linky Policie ČR 158

  Vytvořme logo tísňové linky Policie ČR 158 uvodní fotka

  Andrea Jelínková, žákyně Obchodní akademie a Hotelové školy Třebíč, oboru Reprodukční grafik, vyhrála celostátní soutěž „Vytvořme logo tísňové linky Policie ČR 158“, kterou uspořádalo Policejní prezidium České republiky. Za její vítězný návrh jí přijel předat ocenění plk. Mgr. Bc. František Habada, vedoucí Operačního odboru Policejního prezidia České republiky, a jeho kolegové. Finální podoba loga bude představena veřejnosti v druhé polovině roku.

  Zobrazit fotogalerii
 • Celostátní soutěž v účetnictví

  Celostátní soutěž v účetnictví uvodní fotka

  Ve dnech 24. - 25. 1. 2018 proběhl ve Znojmě 12. ročník celorepublikové soutěže v účetnictví určený studentům středních škol s názvem Má dáti, dal 2018, který zorganizovala Soukromá vysoká škola ekonomická Znojmo. Soutěžící museli prokázat praktické dovednosti v souvislých příkladech v rozsahu 4 x 60 minut a teoretické znalosti v testu obsahujícím 100 otázek, zpracovávaném na PC. Soutěže se zúčastnilo 87 žáků z 43 středních škol. Naši školu reprezentovaly Terezie Plecitá z OA4B a Zuzana Tymová z OA4A. Terezie Plecitá obsadila 2. místo, Zuzana Tymová 8. místo v soutěži jednotlivců. V soutěži škol již počtvrté v řadě získaly titul Nejúspěšnější škola České republiky v účetnictví.

  Zobrazit fotogalerii
 • Den otevřených dveří

  Den otevřených dveří uvodní fotka

  Ve středu 24. 1. 2018 proběhl v naší škole tradiční den otevřených dveří. Všechny naše studijní a učební obory zde prezentovaly své dovednosti a poskytli jsme zájemcům veškeré informace o naší škole. Děkujeme všem návštěvním, že si k nám našli cestu a poděkování patří také všem učitelům a žákům, kteří se podíleli na této akci.

  Zobrazit fotogalerii
 • Pozdrav z hor - Karlov

  Pozdrav z hor - Karlov uvodní fotka

  Pozdrav z hor - Karlov

  Zobrazit fotogalerii
 • Účetní tým 2018

  Účetní tým 2018 uvodní fotka

  Vynikajícího výsledku dosáhly studentky čtvrtého ročníku tříd OA4A a OA4B - Tereza Machálková, Zuzana Tymová a Terezie Plecitá na celostátní soutěži Účetní tým 2018 v Praze dne 12. ledna 2018. V konkurenci 12 soutěžních tříčlenných týmů z celé republiky obsadily druhé místo. Soutěž byla rozdělena do dvou částí: první část se týkala případové studie na účtování jednotlivých agend (bylo jich pět) a druhá část se skládala ze znalostní soutěže teoretických vědomostí formou hry RISKUJ. Po první části bylo naše družstvo průběžně na prvním místě. Poté se družstva rozdělila do dvou po pěti soutěžních týmech a v rámci semifinále absolvovaly znalostní soutěž formou RISKUJ, kde si vybíraly soutěžní otázky za určitý počet bodů. V rámci naší skupiny jsme se umístili na prvním místě a postoupili do finále, kde se setkalo 6 týmů a opět formou RISKUJ mezi sebou soutěžili. Blahopřejeme našemu týmu za výborné umístění a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

  Zobrazit fotogalerii

Stránka (1/1)