• Vánoční zpívání

  Vánoční zpívání uvodní fotka

  Vánoční zpívání

  Zobrazit fotogalerii
 • Husovy stopy

  Husovy stopy uvodní fotka

  Pro připomenutí 600. výročí upálení Mistra Jana Husa jsme i v naší škole využili materiálů z projektu Hus, jak ho neznáte, a na chodbu před knihovnu vylepili Husovy stopy. Pokud vás zaujaly a chtěli byste se dozvědět více, klikněte na www.husovystopy.cz

  Zobrazit fotogalerii
 • Vánoční výstava

  Vánoční výstava uvodní fotka

  Vánoční výstava

  Zobrazit fotogalerii
 • Krajské kolo ve volejbalu dívek

  Krajské kolo ve volejbalu dívek uvodní fotka

  V úterý 15. 12. 2015 se děvčata z naší školy zúčastnila krajského kola ve volejbalu ve Žďáru nad Sázavou. V silné konkurenci 6 škol z kraje Vysočina si ve skupině vybojovala 2. místo. V boji o 3. a 4. místo s Gymnáziem Jihlava zvítězila větší bojovnost našich děvčat. Celkové pořadí krajského finále : 1. Gymnázium Žďár n. S., Neumannova 2 2. Bigy Žďár nad Sázavou, U Klafárku 3 3. OA a HŠ Třebíč, Sitorčí 4 4. Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1 5. Gymnázium Humpolec, Komenského 147 6. Akademie-VOŠ, Gymn. A SOŠUP Světlá n. S., Sázavská 547

  Zobrazit fotogalerii
 • Balení dárků na akci Barevné Vánoce

  Balení dárků na akci Barevné Vánoce uvodní fotka

  Dne 10.12. 2015 aranžérky balily dárky pro veřejnost na akci „Barevné Vánoce“ v Jihlavě, která se koná každoročně v budově Krajského úřadu v Jihlavě.

  Zobrazit fotogalerii
 • Veletrh fiktivních firem v Olomouci

  Veletrh fiktivních firem v Olomouci uvodní fotka

  Ve dnech 10. - 11. 12. 2015 se školní fiktivní cestovní kanceláře zúčastnily Veletrhu fiktivních firem v Olomouci. Mezi 35 fiktivními firmami soutěžili studenti z ČR, ale i Slovenska a Ruska. Naše fiktivní firmy dosáhly velmi pěkných výsledků. Úspěšnější Bon Appeti získal 1. místo za slogan v anglickém jazyce a 3. místo za logo firmy a firma NO Stress získala 3. místo za elektronickou prezentaci. Studentům kteří se podíleli na vzorné reprezentaci školy děkujeme. Poděkování patří i grafikům za jejich odbornou pomoc,která byla pro nás v rámci mezipředmětových vztahů velmi přínosná.

  Zobrazit fotogalerii
 • Středoškolský pohár ve florbalu dívek 2015

  Středoškolský pohár ve florbalu dívek 2015 uvodní fotka

  Dívky OA a HŠ Třebíč se zúčastnily dne 9.12.2015 středoškolského poháru ve florbalu. Pro velký zájem jsme vytvořili 2 družstva. Družstvo označené jako "A" vybojovalo pěkné 4. místo a družstvo označené jako "B" vybojovalo vynikající 1. místo v silné konkurenci dalších 5 týmů a postoupilo do krajského finále do Jihlavy.

  Zobrazit fotogalerii
 • Exkurze ve Vídni

  Exkurze ve Vídni uvodní fotka

  Předvánoční atmosféru nasála 2. prosince 2015 při exkurzi ve Vídni početná skupina žáků třetích ročníků naší školy. Všichni obdivovali krásný barokní zámek Schönbrunn, majestátný gotický chrám sv. Štěpána, historické budovy Hofburgu, poklonili se Marii Terezii trůnící mezi dvěma muzei. V jednom z nich, v Přírodovědném muzeu, si žáci prohlédli zajímavé a mnohdy vzácné exponáty ze světa zvířat a minerálů. Jejich pozornost upoutali dinosauři, mnozí při své prohlídce narazili na živoucí fosílii – druhohorní, dosud žijící rybu latimerii podivnou či 29 500 let starou sošku Willendorfské venuše. Vrcholem exkurze se stala návštěva vánočního trhu na Radničním náměstí. Každý z účastníků exkurze si s sebou domů přivezl nejen předvánoční náladu, ale i nějakou laskominu či malý dárek pro své blízké.

  Zobrazit fotogalerii
 • Zahájení výstavby nové tělocvičny

  Zahájení výstavby nové tělocvičny uvodní fotka

  Dnes proběhlo slavnostní poklepání na základní kámen nové tělocvičny naší školy.

  Zobrazit fotogalerii
 • Návykové látky za volantem

  Návykové látky za volantem uvodní fotka

  Žáci druhých ročníků oborů Hotelnictví a turismus a Cestovní ruch se zúčastnili přednášky Návykové látky za volantem. Přednáška probíhala v budově školy a na Městském úřadě Třebíč. Npor. Ing. Jan Šrutka, Bc. Zbyněk Dobrovolný a JUDr. Karel Prokeš nás seznámili s tématem, pan Pavel Janega vylíčil svůj případ, kdy byl jako cyklista těžce zraněn na vozovce nepozorným řidičem. Poté jsme se přesunuli na dvůr Městského úřadu v Třebíči, kde jsme si vyzkoušeli "alkoholové a drogové brýle", které navozují pocit po požití alkoholu či drog. Moc děkujeme za skvělou přednášku, byla velmi přínosná.

  Zobrazit fotogalerii

Stránka (1/7)