• Vánoční výstava

  Vánoční výstava uvodní fotka

  Vánoční výstava

  Zobrazit fotogalerii
 • Středoškolský pohár ve florbalu dívek

  Středoškolský pohár ve florbalu dívek uvodní fotka

  Ve středu 17. prosince pořádala Obchodní akademie a Hotelová škola Třebíč okresní kolo středoškolského poháru ve florbalu dívek. Naše družstvo vytvořilo tým A a B a oběma týmům se vedlo velmi dobře. Tým A nestačil pouze na vítěze z Gymnázia Třebíč, tým B překvapivě zdolal v souboji o třetí místo Gymnázium Moravské Budějovice. Za krásné druhé a třetí místo děvčatům naší školy gratulujeme!

  Zobrazit fotogalerii
 • Středoškolský pohár ve florbalu

  Středoškolský pohár ve florbalu uvodní fotka

  V úterý 9. prosince pořádala Obchodní akademie a Hotelová škola Třebíč okresní kolo středoškolského poháru ve florbalu. Týmy byly rozděleny do dvou skupin po čtyřech družstvech. Jedna skupina probíhala ve Sportovní hale TJ Třebíč, druhá v tělocvičně OA a HŠ Třebíč, kde se odehrál i finálový turnaj. Náš tým nezvládl první zápas s pozdějším finalistou, Gymnáziem Moravské Budějovice, a vysoko prohrál. Další zápas už byl o poznání lepší, z průběžného stavu 0:2 jsme dokázali otočit na 3:2 a sahali jsme po postupu do semifinále. Gymnázium Třebíč však minutu před koncem utkání vyrovnalo a těsně před koncem dokonce strhlo vítězství na svou stranu. V posledním utkání ve skupině jsme remizovali s Katolickým gymnáziem Třebíč, kdy jsme neudrželi dvoubrankové vedení. Náš tým tak nenaplnil minimálně semifinálové ambice. Vítězství si připsali hráči SPŠ Třebíč, kteří dokázali ve finále zvrátit nepříznivý stav, a budou tak reprezentovat náš okres na regionálním finále.

  Zobrazit fotogalerii
 • Tvoření z medových perníčků s dětmi z mateřské školy

  Tvoření z medových perníčků s dětmi z mateřské školy uvodní fotka

  Ve dnech 8. a 10. prosince 2014 byli žáci z 2.ročníku oboru cukrář vyrábět z medových perníčků, společně s dětmi z mateřské školy Na Kopcích.

  Zobrazit fotogalerii
 • Febiofest Praha

  Febiofest Praha uvodní fotka

  I.ročník soutěže propojením MFF FEBIO fest a značky kvality českých potravin Klasa. Téma výrobků na motivy českých filmů - Postřižiny - zabíjačka a vepřové hody, Slavnosti sněženek a zvěřina, Medvídek a sladké pokrmy, vše pro 6 osob. Volba tématu Medvídek a výroba dortu dle filmové předlohy + dezerty v hrníčku, pečená čokoláda s malinovou dření, volba konkrétního korpusu dortu a postupu na základě konzultací s Vojtou Poskočilem z HT3 - postup do finálového kola. Získání mimořádné ceny poroty a účast v zajímavých doprovodných soutěžích a 1.místo Daniely Hadrabové v poznávání koření podle vůně.

  Zobrazit fotogalerii
 • Středoškolský pohár v basketbalu dívek

  Středoškolský pohár v basketbalu dívek uvodní fotka

  Ve středu 27. 11. 2014 uspořádala naše škola okresní kolo v v basketbalu dívek. Družstva byla rozdělena do dvou skupin po třech účastnících. Naše dívky po suverénním vítězství nad SPŠ Třebíč v utkání o postup do finále prohrály s Gymnáziem z Moravských Budějovic velmi smolně o jediný koš. Přestože utkání dominovaly, musely se spokojit jen s utkáním o třetí místo. V tom se naopak týmu vůbec nedařilo, zbyla tak na nás pouze nepopulární bramborová medaile. Vítězkami turnaje se staly hráčky Gymnázia Moravské Budějovice, které budou reprezentovat náš okres v krajském finále v Pelhřimově.

  Zobrazit fotogalerii
 • Konverzační soutěž

  Konverzační soutěž uvodní fotka

  Školní kolo konverzační soutěže v angličtině a němčině, studijní a učební obory

  Zobrazit fotogalerii
 • Exkurze ČNB Praha

  Exkurze ČNB Praha uvodní fotka

  Exkurze ČNB Praha

  Zobrazit fotogalerii
 • Stáž Irsko Dublin

  Stáž Irsko Dublin uvodní fotka

  Stáž Irsko Dublin

  Zobrazit fotogalerii
 • Stáž Španělsko

  Stáž Španělsko uvodní fotka

  Stáž Španělsko

  Zobrazit fotogalerii

Stránka (1/3)