• Vánoční výstava

  Vánoční výstava uvodní fotka

  Ve středu proběhla na půdě naší školy tradiční Vánoční výstava - Vánoce ve znamení zvěrokruhu. Mohli jste u nás vidět prezentaci prací žáků všech našich oborů Obchodní akademie, Hotelnictví, Cestovní ruch, Aranžér, Cukrář, Kadeřnice, Kuchař-číšník a Reprodukční grafik. Navíc proběhla soutěže barmanů, kadeřnické služby, vánoční zpívání, cizojazyčné prezentace, flambování a míchání nápojů. Děkujeme všem návštěvníkům za přízeň a přejeme krásné prožití Vánočních svátků.

  Zobrazit fotogalerii
 • Veletrh vzdělávání - Jihlava

  Veletrh vzdělávání - Jihlava uvodní fotka

  Dnešní den jsme na přehlídce středních škol v Jihlavě.

  Zobrazit fotogalerii
 • Veletrh vzdělávání - Žďár nad Sázavou

  Veletrh vzdělávání - Žďár nad Sázavou uvodní fotka

  Dnes jsme se vydali za podpory vydatného sněžení do Žďáru nad Sázavou, kde se konal další ze série veletrhů vzdělávání. Zájemců o studium všech oborů přišlo mnoho a mnoho a my jsme jim mohli ukázat naše dovednosti a řemesla. Děkuji celému našemu týmu za super reprezentaci naší školy. Zítra hurá na Jihlavu!

  Zobrazit fotogalerii
 • Den otevřených dveří

  Den otevřených dveří uvodní fotka

  Na naší škole proběhl den otevřených dveří, bylo se opravdu na co dívat. Děkujeme všem učitelům a studentům za velký kus práce a věříme, že se program všem návštěvníkům líbil a dozvěděli jste se veškeré informace o Vašem oboru. Děkujeme také za příjemnou návštěvu paní radní Janě Fialové.

  Zobrazit fotogalerii
 • Studenti CR4 na výstavě

  Studenti CR4 na výstavě uvodní fotka

  Studenti CR4 na výstavě v galerii Chodba. Příběh židovské dívky Etty Hillesum je velmi zaujal. Akce je dalším stupínkem pro přípravu na jejich praktickou maturitu.

  Zobrazit fotogalerii

Stránka (1/1)