• Veletrh fiktivních firem v Olomouci

  Veletrh fiktivních firem v Olomouci uvodní fotka

  Ve dnech 10. - 11. 12. 2015 se školní fiktivní cestovní kanceláře zúčastnily Veletrhu fiktivních firem v Olomouci. Mezi 35 fiktivními firmami soutěžili studenti z ČR, ale i Slovenska a Ruska. Naše fiktivní firmy dosáhly velmi pěkných výsledků. Úspěšnější Bon Appeti získal 1. místo za slogan v anglickém jazyce a 3. místo za logo firmy a firma NO Stress získala 3. místo za elektronickou prezentaci. Studentům kteří se podíleli na vzorné reprezentaci školy děkujeme. Poděkování patří i grafikům za jejich odbornou pomoc,která byla pro nás v rámci mezipředmětových vztahů velmi přínosná.

  Zobrazit fotogalerii
 • Soutěž Má dáti, dal

  Soutěž Má dáti, dal uvodní fotka

  Dne 2. 12. 2015 jsme uspořádali školní kolo soutěže v účetnictví pod názvem Má dáti, dal. Zúčastnilo se 12 nejlepších účtařů - studentů 4. ročníku oboru obchodní akademie, kteří museli zvládnout 120 otázek vědomostního testu, který zpracovávali v prostředí LMS Moodle. 1. místo obsadila Pavla Sýkorová, 4. A, 2. místo Jiří Virgl, 4. A. Oba postupují do celostátního kola soutěže ve Znojmě.

  Zobrazit fotogalerii
 • Školní kolo konverzační soutěže v anglickém a německém jazyce

  Školní kolo konverzační soutěže v anglickém a německém jazyce uvodní fotka

  Konverzační soutěž 2015

  Zobrazit fotogalerii
 • Úspěch v soutěži AR JUNIOR

  Úspěch v soutěži AR JUNIOR uvodní fotka

  Aranžéři vybojovali v celostátní soutěži AR JUNIOR v Českých Budějovicích první a druhé místo za kresbu zátiší. Soutěže se účastnilo 17 škol v 11. disciplínách. Soutěž probíhala ve dnech 22. -23.10.2015

  Zobrazit fotogalerii
 • Mezinárodní soutěž studentů cestovního ruchu

  Mezinárodní soutěž studentů cestovního ruchu uvodní fotka

  Obrovský úspěch studentů druhého ročníku oboru cestovní ruch na mezinárodní soutěži v Českých Budějovicích. Veronika Jelínková a Adam Křípal, žáci CR2 obsadili v mezinárodní soutěži studentů cestovního ruchu krásné 2. místo v soutěžní kategorii, ve které měli za úkol připravit a v českém a cizím jazyce prezentovat pozvání turistů do našeho regionu a to po stopách husitů. Za vzornou reprezentaci školy studentům blahopřejeme.

  Zobrazit fotogalerii
 • JUNIOR SHOW 2015

  JUNIOR SHOW 2015 uvodní fotka

  JUNIOR SHOW 2015

  Zobrazit fotogalerii
 • Ekonomický tým junior 2015

  Ekonomický tým junior 2015 uvodní fotka

  Dne 9. 6. 2015 se žáci Obchodní akademie a Hotelové školy Třebíč zúčastnili 13. ročníku soutěže Ekonomický tým junior 2015 na Gymnáziu a Obchodní akademii Pelhřimov. Soutěže se účastnilo 11 týmů. Žáci 3. ročníku oboru Obchodní akademie obsadili 1. a 7. místo. Vítězný tým postupuje do celostátního kola v Ústí nad Labem, které se uskuteční v prosinci 2015.

  Zobrazit fotogalerii
 • Junior Lingua 2015

  Junior Lingua 2015 uvodní fotka

  Regionální kolo soutěže Junior Lingua 2015 konané dne 9. 4. 2015

  Zobrazit fotogalerii
 • Okresní kolo konverzační soutěže

  Okresní kolo konverzační soutěže uvodní fotka

  Okresní kolo konverzační soutěže

  Zobrazit fotogalerii
 • Kalibr cup 2015

  Kalibr cup 2015 uvodní fotka

  Kalibr cup 2015

  Zobrazit fotogalerii

Stránka (1/2)