• Předávání maturitních vysvědčení

  Předávání maturitních vysvědčení uvodní fotka

  Předávání maturitních vysvědčení

  Zobrazit fotogalerii
 • Závěrečné zkoušky učebních oborů

  Závěrečné zkoušky učebních oborů uvodní fotka

  Závěrečné zkoušky učebních oborů

  Zobrazit fotogalerii
 • Maturitní zkoušky oboru obchodní akademie

  Maturitní zkoušky oboru obchodní akademie uvodní fotka

  Ve třetím a čtvrtém květnovém týdnu se konaly ústní maturitní zkoušky oboru obchodní akademie. Maturanti velmi úspěšně prokazovali své znalosti z českého jazyka a literatury, anglického jazyka, ekonomiky a účetnictví. Všem úspěšným maturantům blahopřejeme ke složení jejich zkoušky z dospělosti.

  Zobrazit fotogalerii
 • Poslední zvonění

  Poslední zvonění uvodní fotka

  Poslední zvonění

  Zobrazit fotogalerii
 • Praktické maturitní zkoušky HT4

  Praktické maturitní zkoušky HT4 uvodní fotka

  Dnes se konaly v prostorách školy praktické maturitní zkoušky oboru HT4 za účasti vedení školy, učitelů a především rodičů žáků, kteří ochutnávali veškeré dobroty pro ně připravené. Bylo to opravdu vynikající, můžete trochu "ochutnat" na fotkách.

  Zobrazit fotogalerii
 • Praktické maturitní zkoušky CR4

  Praktické maturitní zkoušky CR4 uvodní fotka

  Praktické maturitní zkoušky CR4 již začaly včera 20.dubna 2016. První den studenti průvodcovali v Třebíči, dnes je čeká Brtnice a Jihlava, v pátek zase Náměšť nad Oslavou. Druhý den praktických maturitních zkoušek probíhal v Jihlavě a Brtnici. Společně jsme kráčeli po stopách stříbra, podívali se na místa, kde sídlili konšelé, dle v muzeích vystavených vysvědčení zjistili, že Gustav Mahler ani Josef Hoffmann nebyli příliš vzorní studenti, a také jsme si prošli kulturní promenádu a navštívili zámek v Brtnici. Třetí den praktických maturitních zkoušek probíhal v Náměšti nad Oslavou a na židovském hřbitově v Třebíči, kde jsme dostali Hamanovy uši . V pondělí 25.4.2016 se průvodcovalo kromě češtiny také v anglickém jazyce. Bára, Lenka i Denisa předvedly velmi dobrou znalost anglického jazyka i zásad průvodcování. Karel se ve "stínadlech" pohyboval jako Rychlonožka, Dáša nás v rozvážném tempu provedla synagogou a Nikol úspěšně zvládla hordu turistů v domě Seligmana Bauera.

  Zobrazit fotogalerii

Stránka (1/1)