• Praktická maturita oboru Hotelnictví

  Praktická maturita oboru Hotelnictví uvodní fotka

  Dne 26. 4. 2018 proběhla v prostorách naší školy praktická maturitní zkoušku oboru Hotelnictví. Krásné, co myslíte?

  Zobrazit fotogalerii
 • Ústní maturitní zkoušky

  Ústní maturitní zkoušky uvodní fotka

  Ústní maturitní zkoušky

  Zobrazit fotogalerii
 • Praktická maturitní zkouška HT4

  Praktická maturitní zkouška HT4 uvodní fotka

  V prostorách naší školy proběhla tradiční praktická maturita třídy HT4. Převážnou část výrobků tvořila studená kuchyně na velkých kulatých rautových stolech. Byly zde připraveny například (masné výrobky, finger foody, plněná vejce a mnoho dalšího) Dále cukrářské výrobky, jako jsou věnečky, rolády a také slavnostní dort. Mohli jsme navštívit naší školní restauraci, kde probíhalo flambování ovoce, palačinek a také se zde bude servírovala káva. V učebně číslo 15, byly k dispozici míchané nápoje a limonády. Dále jsme Vám nabídli ochutnávku z cizích kuchyní jako například italskou, asijskou, irskou a českou národní kuchyni a krajové speciality. Byl to opravdový zážitek pro oči a chuťové pohárky všech přítomných.

  Zobrazit fotogalerii
 • Praktické maturitní zkoušky CR4 - den první

  Praktické maturitní zkoušky CR4 - den první uvodní fotka

  "Březen za kamna vlezem, duben ještě tam budem ", říká stará pranostika. Kdepak kamna, dobře se obléct a šup na stanoviště praktických maturitních zkoušek třídy CR4. Při 3 stupních celsia nás Dana provedla Karlovým náměstím, pak stateční a zvídaví senioři absolvovali prohlídku s Gábinou. V galerii Franta nás Láďa vtipně provedl celou expozicí a dokonce obdaroval malými uměleckými dílky. V kostele sv. Martina Vendula našprtala všechny letopočty a zavedla nás i do komory vší obce. Třída HT4 představovala anglickou klientelu, kterou Nela provedla městskou věží. Nejdříve asi plánovala tajemnou temnou hru, ale raději jsme si dodatečně přisvítli. No a téměř zlatý hřeb dne Luboš a kostel Proměnění Páně. Vykládal zajímavě, posluchači byli pozorní a tak otázky z pracovního listu vyřešili bravurně. Maturitní komise po částečném rozmrznutí si pro Vás připravila tyto řádky a pár fotek ze zkoušek. Zítra nás čeká den druhý a věříme, že maturanti budou úspěšní tak jako ti dnešní.

  Zobrazit fotogalerii
 • Předávání maturitních vysvědčení

  Předávání maturitních vysvědčení uvodní fotka

  Předávání maturitních vysvědčení

  Zobrazit fotogalerii
 • Závěrečné zkoušky učebních oborů

  Závěrečné zkoušky učebních oborů uvodní fotka

  Závěrečné zkoušky učebních oborů

  Zobrazit fotogalerii
 • Maturitní zkoušky oboru obchodní akademie

  Maturitní zkoušky oboru obchodní akademie uvodní fotka

  Ve třetím a čtvrtém květnovém týdnu se konaly ústní maturitní zkoušky oboru obchodní akademie. Maturanti velmi úspěšně prokazovali své znalosti z českého jazyka a literatury, anglického jazyka, ekonomiky a účetnictví. Všem úspěšným maturantům blahopřejeme ke složení jejich zkoušky z dospělosti.

  Zobrazit fotogalerii
 • Poslední zvonění

  Poslední zvonění uvodní fotka

  Poslední zvonění

  Zobrazit fotogalerii
 • Praktické maturitní zkoušky HT4

  Praktické maturitní zkoušky HT4 uvodní fotka

  Dnes se konaly v prostorách školy praktické maturitní zkoušky oboru HT4 za účasti vedení školy, učitelů a především rodičů žáků, kteří ochutnávali veškeré dobroty pro ně připravené. Bylo to opravdu vynikající, můžete trochu "ochutnat" na fotkách.

  Zobrazit fotogalerii
 • Praktické maturitní zkoušky CR4

  Praktické maturitní zkoušky CR4 uvodní fotka

  Praktické maturitní zkoušky CR4 již začaly včera 20.dubna 2016. První den studenti průvodcovali v Třebíči, dnes je čeká Brtnice a Jihlava, v pátek zase Náměšť nad Oslavou. Druhý den praktických maturitních zkoušek probíhal v Jihlavě a Brtnici. Společně jsme kráčeli po stopách stříbra, podívali se na místa, kde sídlili konšelé, dle v muzeích vystavených vysvědčení zjistili, že Gustav Mahler ani Josef Hoffmann nebyli příliš vzorní studenti, a také jsme si prošli kulturní promenádu a navštívili zámek v Brtnici. Třetí den praktických maturitních zkoušek probíhal v Náměšti nad Oslavou a na židovském hřbitově v Třebíči, kde jsme dostali Hamanovy uši . V pondělí 25.4.2016 se průvodcovalo kromě češtiny také v anglickém jazyce. Bára, Lenka i Denisa předvedly velmi dobrou znalost anglického jazyka i zásad průvodcování. Karel se ve "stínadlech" pohyboval jako Rychlonožka, Dáša nás v rozvážném tempu provedla synagogou a Nikol úspěšně zvládla hordu turistů v domě Seligmana Bauera.

  Zobrazit fotogalerii

Stránka (1/2)